Druga ceremonia wręczenia nagród Free Belarus Business Award (FBBA) przez Stowarzyszenie Białoruskiego Biznesu za Granicą odbyła się z wielkim rozmachem. Uroczystość ogłoszenia zwycięzców konkursu miała miejsce 24 listopada w Warszawie. Spotkali się tam przedstawiciele białoruskiej diaspory biznesowej, Unii Europejskiej, goście międzynarodowi oraz dziennikarze, aby świętować sukcesy w dziedzinie biznesu i przedsiębiorczości oraz wspierać Białorusinów dążących do wolności i rozwoju społeczności biznesowej. Konkurs ten jest dowodem na to, że białoruscy przedsiębiorcy potrafią odnaleźć drogę do rozwoju i sukcesu nawet w trudnych warunkach, przekształcając swoje pomysły w rzeczywistość. Całkowita pula nagród II edycji Free Belarus Business Award wyniosła 25 tysięcy euro.

Nagrody w 5 kategoriach otrzymały następujące firmy:

▪️ W kategorii Organizacja Non-profit Roku zwyciężyła Fundacja Klub Sportowy Pogoń Warszawa, zajmująca się edukacją fizyczną i pomocą społeczną w Polsce dla dzieci, młodzieży, dorosłych oraz osób niepełnosprawnych.

▪️ Nagroda w kategorii Przedsiębiorstwo Społeczne Roku przypadła PRO Martial Arts, promującemu zdrowy styl życia poprzez sport i treningi wellness.

▪️ Marka Roku – Comfort Zone, działająca w branży projektowania wnętrz tekstylnych.

▪️ Innowacyjne Przedsiębiorstwo Roku – Banalytics free video surveillance, specjalizujące się w rozwoju systemów monitoringu wideo.

▪️ Najlepsze Przedsiębiorstwo Roku — Lasera_plus Poland, oferujące nowoczesne i zaawansowane technologicznie urządzenia do usuwania włosów laserem, tatuaży i makijażu permanentnego. ????

Gratulacje dla zwycięzców! Dziękujemy ABBA za zaproszenie i wspaniały wieczór w atmosferze wzajemnego wsparcia i jedności! Relacja fotograficzna w linku.

FBBA 2023 zrealizowany przez Stowarzyszenie Białoruskiego Biznesu za Granicą